Set 2 scule 18V, M18 BLPDRC-502C si M18 BLIDRC-402C, 2 x M18 4.0 Ah, incarcator M12-18 C, in cutie plastic HD, Milwaukee M18BLCPP2A-402C
3.025,00lei TVA inclus
  • Masina de gaurit compacta, cu percutie si motor fara perii M18 M18 BLPDRC-0
  • Masina de insurubat compacta cu impact, fara perii¼″ Hex M18
  • 2 acumulatori x M18  4.0 Ah
  • Incarcator M12-18 C
  • Cutie plastic HD
tbi bank logo
Cumpără acum, plătește mai târziu
de la 766.25 LEI / lună
Credit module tbi bank 3.4.1
150.66 Lei x 24 rate
Descriere
Masina de gaurit compacta, cu percutie si motor fara perii M18
Masina de gaurit compacta, cu percutie si motor fara perii, cu o lungime de 145 mm, pentru acces in spatii inguste
Mandrina metalica de 13 mm, rezistenta, pentru schimbarea rapida a burghiului si retinere a acestuia
Cuplu de 60,5 Nm – cel mai bun raport putere/marime
Clema de centura reversibila complet metalica pentru a agata scula rapid si usor
Indicator nivel incarcare acumulator si lumina LED incorporate
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE M18
Viteza optimizata pentru gaurire si prindere mai rapida (0 – 550/ 0 – 1700 rpm)
Masina de insurubat cu impact, compacta, cu motor fara perii are o lungime de numai 112 mm, ceea ce o face ideala pentru lucrul in spatii restranse
Tehnologia motorului fara perii ofera un cuplu de 190 Nm, 3600 rpm si 4900 ipm
Cutie de viteze si angrenaje din metal complet robuste pentru durabilitate superioara si cuplu maxim
Informații suplimentare
Greutate6 kg
Dimensiuni30 × 20 × 25 cm
Producator
Recenzii (0)
Recenzii
Nu există recenzii până acum.
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Set 2 scule 18V, M18 BLPDRC-502C si M18 BLIDRC-402C, 2 x M18 4.0 Ah, incarcator M12-18 C, in cutie plastic HD, Milwaukee M18BLCPP2A-402C”