Polizor unghiular 230mm, 2400W tip AGVKB24-230EKX
2.541,00lei TVA inclus
Putere: 2400 W
Diametru disc: 230 mm
Turatie: Fixa
Turatie in gol: 6500 rot/min
Pornire progresiva: Nu
Maner antivibratii: Da
Diametru interior disc: 22.2 mm
Arbore fixare: M14
Greutate: 5.9 kg
tbi bank logo
Cumpără acum, plătește mai târziu
de la 645.25 LEI / lună
Credit module tbi bank 3.4.1
127.44 Lei x 24 rate
Descriere
Motorul mai puternic de 2400 W si greutatea de 5.9 kg asigura o crestere a duratei de viata si performante deosebite pentru orice utilizari.
Sistem de siguranta pentru protejarea utilizatorului împotriva efectului de ”lovire”.
Pornire înceata pentru usurarea acesteia.
Piulita cu flansa FIXTEC™ pentru schimbarea rapida si usoara, fara cheie, a discurilor.
Aparatoare de protectie cu eliberare rapida fara cheie pentru o ajustare rapida si usoara.
Acces cu protectie pentru acces facil la perii si service rapid al acestora.
Protectie supraîncarcare pentru prevenirea supraîncalzirii.
Set livrare: Aparatoare de protectie cu eliberare rapida
Maner lateral AVS
Flansa
Piulita FIXTEC™
Cheie
Informații suplimentare
Greutate6 kg
Dimensiuni30 × 20 × 20 cm
Tensiune Alimentare
Producator
Recenzii (0)
Recenzii
Nu există recenzii până acum.
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Polizor unghiular 230mm, 2400W tip AGVKB24-230EKX”