ProGARDEN AUJET200L/50L hidrofor, 1500W, 70L/min, 50L
677,60lei TVA inclus
Tensiune de alimentare: 230 V
Frecventa: 50 Hz
Putere: 1.5 kW / 2 CP
Presiune de lucru: 1.5 – 4 bar
Adancime maxima aspiratie: 9 m
Turatie: 2900 rpm
Debit maxim: 70 l/min
Inaltime refulare maxima: 50 m
Volum butelie: 50 L
Presiune butelie (PS): 8 bar
Diametru racordare: 1”- 1″ / 25-25 mm
Lungime cablu: 1 m
Dimensiuni: 610x333x650 mm
Greutate: 32 kgSet livrare
– electropompa JET200L
– presostat
– manometru
– racord 5 cai
– vas expansiune 50 litri
– furtun flexibil
Stoc epuizat
Vreau sa primesc email cand este iar in stoc.
SKU: 4641000200 Categorie:
Descriere
Informații suplimentare
Greutate32 kg
Dimensiuni45 × 45 × 50 cm
Producator
Recenzii (0)
Recenzii
Nu există recenzii până acum.
Fii primul care scrii o recenzie pentru „ProGARDEN AUJET200L/50L hidrofor, 1500W, 70L/min, 50L”